Profile działalności

Firma JASO SERWIS ma znaczący udział w rynku specjalistycznych usług, do których zaliczają się budowa, serwis oraz legalizacja stacji paliw. W pracach wykorzystujemy najnowsze technologie stosowane w świecie. Posiadamy certyfikaty na wykonawstwo systemów paliwowych FLEXWELL oraz KPS (Kungsors Plast AB Sweden). Wykonujemy instalacje paliwowe w każdym stosowanym w Polsce systemie. Posiadamy niezbędny specjalistyczny sprzęt oraz wyposażenie.

Klientami naszymi są najwięksi potentaci na rynku stacji paliw, dla których wykonujemy kilkadziesiąt kompletnych instalacji paliwowych, jak i prywatni Inwestorzy.

Doświadczenie oraz wiedza naszej kadry inżynieryjno-technicznej jest w stanie zaspokoić wysokie wymagania naszych klientów. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności poprzez wdrażanie najnowszych osiągnięć myśli technicznej.

Jednym z produktów wytwarzanych przez naszą firmę jest stanowisko zlewowe. Rozwiązuje ono problemy związane z rozładunkiem cysterny, będąc jednocześnie estetycznym elementem infrastruktury na stacji paliw. Jest udanym kompromisem między jakością, ergonomią i ceną.

Do specjalności produkcyjnych firmy należą również:

  • montaż instalacji gazu płynnego propan-butan (LPG) do tankowania zbiorników samochodowych.
  • budowa i wyposażanie myjni samochodowych, które są coraz bardziej niezbędne w obrazie szybkiego wzrostu motoryzacji w Polsce.

Serwis stacji paliw Legalizacja stacji paliw

Mam nadzieję, że w/w informacje pozwolą Państwu poznać możliwości naszej firmy.
W sprawach szczególnych prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Udzielą oni szczegółowych informacji.

Referencje